ISTexpo Hakkında

ETKİNLİK

Etkinliklerde “profesyonel çözümler” için ISTexpo

Yurtdışı ve yurtiçinde edindiği bilgi birikimi, uluslararası hizmet standartları ve uzman kadrosuyla ISTexpo; Türkiye’de “etkinlik organizasyonu” alanında iletişim çözümleri üreten bir markadır.

Etkinlikleri sıra dışı yapmak, akılda kalmak,, doğru mekan, doğru alt yapı, optimal bütçe, detayı düşünmek, yaratıcı fikirler, olumlu izlenimler ve başarıyı hedefleyen ISTexpo, organizasyon yatırımları şirketidir.

Hizmet verdiği firmalar için profesyonel çözümler geliştiren ISTexpo, Kurumsal Motivasyon ve Teşvik Organizasyonları, Bayi Toplantıları, Seminer, Zirve, Sempozyum, Kongre ve Organizasyonlar, şirketler için Özel Gün Kutlamaları ve Parti Organizasyonları, Lansman ve Açılış Organizasyonları, Happy Hours Aktiviteleri, Tekne ve Outdoor Organizasyonları, Transfer Hizmetleri, Konser Organizasyonları ve Ödül Törenleri gibi pek çok konuda müşteri taleplerine yanıt vermektedir.

İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

30 dk içinde, “hedef pazarlar” için ISTexpo

Profesyonel hizmet ağını geliştirme hedefiyle “meet” konseptini oluşturan ISTexpo, alıcı ve satıcıların bir araya geldiği ikili iş görüşmelerini başarıyla gerçekleştirerek Türkiye ihracatına yenilikçi bir yöntem kazandırmıştır.

Bu etkinliklerin başında; Spa-Meeting (Informa ile birlikte), European Fitness Summit (Reed Exhibitions Deutchland ile birlikte), Pharma-Meet ve Med-Meet gelmektedir.FUARLAR

Dünya ile “doğru” bağlar kurmak için ISTexpo…

Türkiye’de dış ticaretin geliştirilmesi ve hak ettiği noktaya ulaştırılması hedefiyle hizmet veren ISTexpo; yurtdışı ve yurtiçi fuarlarında uzmanlaşmış, profesyonel çözümler sunan uzman bir markadır.

ISTexpo, fuarcılık alanında da sektördeki başarısını kanıtlamıştır. 2007’de dünyanın en büyük uluslararası fuar organizasyonu olan Reed Exhibitions ile işbirliği yapan ISTexpo, Türkiye’de T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayelerinde GYODER ile sektörün en önemli etkinliği olan ‘’Gayrimenkul Zirvesi ve ISTANBUL REstate Fuarı’’nı düzenlemiştir. 2011’de Avrupa’nın en büyük etkinlik şirketi Informa ile yaptığı anlaşmayla finans, bankacılık, otomotiv, bilişim ve enerji konularındaki konferans ve fuarları da Türkiye’de düzenlemeye başlamıştır.

Yılda yaklaşık 24 fuar organizasyonu gerçekleştiren şirket, bugüne kadar 20 ülkede 150’den fazla yurtdışı fuarda, 1000’i aşkın Türk firmasını “hedef pazarlar” ile buluşturmuş ve ülkemiz ihracatçılarına hedef pazarların kapılarını aralamıştır.

ISTexpo ayrıca Reed Exhibitions ile kurduğu, fuar düzenleme yetki belgesine sahip ISTANBUL REstate Fuar Organizasyon A.Ş’nin de ana hissedarıdır.