#

TEMSİLCİLİKLER

TEMSİLCİLİKLER

AFAG

AFAG, 1947 yılından bu yana uluslararası ticaret fuarları, etkinlikler ve kongreler düzenlemektedir. Fuar ve kongrelerle ilgili tüm hizmetleri sunarak müşterilerin ve hedef kitlelerinin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Ticaret birlikleri, yerel yönetimler, kurum ve şirketler ile birlikte özel ticaret fuarları, birleşik etkinlikler (kongre ve ticaret fuarı), yurt içi ve yurt dışında uluslararası ticaret fuarları organize etmektedir.

Merkez ofisi Nurnberg’de bulunan AFAG’İN Çin, İtalya ve Türkiye’de temsilcilikleri bulunmaktadır.

Web Sitesi: https://www.afag.de/

DMG Events

Merkezi Dubai olan ve 1989’dan beri Birleşik Arap Emirlikleri'nde Suudi Arabistan, Mısır, Singapur, Kanada, Güney Afrika ve İngiltere'de faaliyet gösteren dmg Events, uluslararası bir fuar ve yayıncılık şirketidir. Her yıl düzenlendiği 84 fuara 425.000'den fazla ziyaretçi çekmektedir.

300 kişilik bir ekip ile inşaat, enerji, yüzey kaplama, taşımacılık, konaklama ve iç mekânlar dâhil olmak üzere çeşitli endüstrileri kapsayan etkinlikler düzenlemektedir. Dünya çağında 10 ofisi bulunan dmg Events her yıl 150 ülkeden 21.000’den fazla katılımcıyı binlerce endüstri profesyonelini buluşturmaktadır.  

Web Sitesi: https://www.dmgevents.com/

GL Events

İhtisas fuarları konusunda uzmanlaşmış, beş kıtada ve 20'den fazla ülkede bulunan ofisleriyle 40 yılı aşkın deneyime sahip olan GL Events; fuar sektörünün en önemli etkinlik organizatörlerinden biridir. Her yıl 250’nin üzerinde düzenlediği fuar organizasyonu ile gastronomi, gıda işletmeleri, üretim, yapı, sanayi, spor ve eğlence, otomobil, ev ve iç tasarım, moda, tarım, çevre, perakende ve sağlık gibi birçok alanda etkinlik hizmeti vermektedir.

Grup, ayrıca her türlü etkinlik tasarımı ve üretiminde kurum ve kuruluşlara yardımcı olmakla beraber, fuar ve kongre merkezlerindeki bağlantılarını kullanarak, beş kıtada gerçekleşen etkinlikler için müşterilerine destek olmaktadır.

Web Sitesi: https://www.gl-events.com/en

Hyve Group

Hyve Group organizasyonunu yaptığı fuar ve konferanslar ile her yıl milyonlarca sektör profesyonelini bir araya getirmektedir. Grup, her yıl 13 ülkede 130'un üzerinde sergi ve konferans düzenlemekte ve dünya genelinde 17 ofiste 1200'den fazla personel istihdam etmektedir.

Vizyonu, olağanüstü bir deneyim ve müşterilerine yatırım getirisi sağlayan, dünyanın önde gelen kaçırılmaması gereken etkinlikler portföyü oluşturmaktır.

Web Sitesi: https://hyve.group/Home

Informa Markets

Informa Markets organizasyonunu yaptığı ticari fuarlar ile endüstrilerin ve pazarların gelişmesine katkıda bulunan en önemli etkinlik organizatörlerinden biridir. Sağlık ve ilaç, altyapı, inşaat ve emlak, moda ve giyim, konaklama hizmetleri, yiyecek ve içecek gibi pazarlarda 550'den fazla B2B etkinliği ve ticari etkinliklerle portföyünü genişletmiştir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterileri ve iş ortaklarını bir araya getirerek düzenlediği ticari fuarlar ile deneyim ve iş yapma fırsatları sunmaktadır.

Web Sitesi: https://www.informamarkets.com/en/home.html

Intergrated Systems Events

Integrated Systems Events, profesyonel görsel-işitsel, elektronik sistem entegrasyonu ve BT endüstrileri için etkinlikler düzenlemektedir.  2003 yılında iki ticaret birliğinin – AVIXA ve CEDIA – ortak girişimi olarak kurulmuş ve yıldan yıla büyümeye devam etmiştir.

En önemli etkinliği olan Integrated Systems Europe, dünyanın en önemli AV ve sistem entegrasyonu fuarıdır. 2020'de 116.000'den fazla ziyaretçi ve 1.300'den fazla katılımcıyı bir araya getiren Integrated Systems Europe Şubat 2022'de Fira de Barcelona'ya düzenlenecektir.

Web Sitesi: https://isevents.org/

Messe Essen

1913 yılında kurulan Messe Essen’in başarılarla dolu uzun bir tarihi vardır. Bugün, 100 yıldan fazla bir süre sonra, dikkate değer gelişimi rakamlarla gösterilmiştir:

  • 200 çalışan
  • Yurtdışında 12 uydu etkinliği bulunan, önde gelen 10 uluslararası fuar dahil olmak üzere yaklaşık 55 farklı fuar
  • Yaklaşık 160'tan fazla ülkeden yılda 1,5 milyon ziyaretçi
  • Messe Essen fuar alanında yaklaşık %40'lık bir yabancı payı ile 90 ülkeden yaklaşık 15.000 katılımcı
  • 110.000 m² fuar alanı ve 20.000 m² açık hava sergi alanı
Web Sitesi: https://www.messe-essen.de/essen-fairground/

Reed Exhibitions

Ticareti oluşturan, markaları büyüten ve müşteriler için olağanüstü ağlar yaratan küresel bir etkinlik düzenleyicisi olan Reed Exhibitions küresel portföyü ile yılda yedi milyondan fazla insanı kendine çekmekte ve etkinliklerin yapıldığı her yerde yerel ekonomiyi canlandırmaktadır.

Reed Exhibitions sektördeki uzmanlığı ve 30 ülkede 500 etkinlikte müşteri odaklı deneyimler sunmasıyla tanınmaktadır.

Her yıl, 43 endüstri sektöründe dünya çapında 500 muhteşem etkinlik sunarken, tüm dünyada istisnai ve yaratıcı ekipler tarafından oluşturulan ve sunulan 25'in üzerinde canlı etkinlik düzenlemektedir.

Endüstri sektörleri kozmetikten mühendisliğe kadar uzanmaktadır.

Web Sitesi: https://www.reedexhibitions.com/

TAHALUF

 

Tahaluf, İnforma PLC ve Suudi Arabistan Siber Güvenlik ve Programlama Federasyonu (SAFCSP) arasında stratejik bir ittifak olarak, Vision 2030'dan ilham alarak oluşturulmuştur.

LEAP ve Black Hat Orta Doğu, güçlü bir örnek teşkil etmektedir. Uluslararası ödüller kazanarak rekorları kıran bu olağanüstü başlangıçlar, yaratıcılığı ve uzmanlığı bir araya getirerek Suudi etkinlik endüstrisini küresel haritada ön plana çıkarmıştır.

Web Sitesi: https://tahaluf.com/

TARSUS GROUP

1998 yılında kurulan Tarsus Group LTD. özellikle yüksek büyüme potansiyeli taşıyan pazarlarda olmak üzere dünya çapında ticaret fuarları ve B2B etkinlikleri düzenlemektedir. Şimdiye kadar 19 ülkede, hava teknolojileri, otomotiv, tarım, eğitim, kozmetik, tekstil, sanayi gibi yirmiden fazla sektörde, 180’den fazla B2B etkinlik organize eden Tarsus Group 1 milyondan fazla ziyareçtiyi 30.000’den fazla katılımcı ile bir araya getirmiştir.

Web Sitesi: https://www.tarsus.com/

Terrapinn

Terrapinn 30 yılı aşkın süredir Amerika, Afrika, Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Avustralya kıtalarında eğitim teknolojisi, enerji, finans, sağlık, yönetim sistemleri, raylı sistemler, teknoloji, uydu sistemleri, ulaşım gibi çeşitli sektörlerde ticari fuarlar, webinarlar ve sanal fuarlar gerçekleştirmektedir.

Şimdiye kadar 195 ülkede 557 etkinlik gerçekleştiren Terrapinn sektör profesyonellerinin yeni bağlantılar kurmasına, ürünlerini dünyaya tanıtmasına ve sektörde meydana gelen değişimlerin nabzını tutmasına vesile olmuştur.

Web Sitesi: https://www.terrapinn.com/